WYKUP SUBSKRYPCJĘ!

Szanowni Państwo!

W drugiej połowie 2017 roku Muzeum Regionalne w Pleszewie zamierza wydać album będący zbiorem fotografii pozyskanych w czasie prac nad wystawą „Sport pleszewski”. Album „Historia pleszewskiego sportu w fotografii” będzie swoistą podróżą w czasie ukazującą pleszewski sport od XIX do końca XX wieku. Dzięki przychylności wielu sportowców, trenerów, działaczy oraz osób prywatnych zgromadziliśmy fotografie z różnych dziedzin sportu takich jak koszykówka, tenis, siatkówka, boks i wielu innych. Część opisową albumu stanowią artykuły, opracowane przez osoby bezpośrednio związane z daną dyscypliną sportu bądź też związane ze środowiskiem sportowym.

Podobnie jak w latach ubiegłych chcielibyśmy zaproponować Państwu wsparcie naszego przedsięwzięcia. Każdy z nas miał choć niewielką styczność ze sportem – czy to w wymiarze szkolnym czy bardziej profesjonalnym. Nasz album będzie podróżą przez dyscypliny, które uprawiali nasi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie. Poszukajmy ich w albumie … a może siebie?

Album będzie nawiązywał do wcześniejszych wydawnictw Muzeum Regionalnego – zostanie wydany w formacie poziomym i twardej oprawie, z fotografiami kolorowymi i czarno-białymi. Każdy z Państwa może mieć swój udział w jego wydaniu, wykupując subskrypcję w cenie 50 zł. Cena ta dotyczy jednego albumu, który otrzymacie Państwo po wydrukowaniu.

Wykupienie subskrypcji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na druk swoich danych osobowych (nazwiska, nazwa firmy) w naszym wydawnictwie. Gdybyście Państwo nie chcieli zamieszczać swoich danych, prosimy o kontakt telefoniczny: (+4862)  7428 359.

Formy płatności: Osobiście w siedzibie Muzeum lub na konto. WAŻNE, aby w przelewie wystąpiły dokładne dane osobowe Państwa z adresem i nr telefonu.

Wpłat można dokonywać do 10 października 2017 r.

NR KONTA: 18 8407 0003 0019 1375 2000 0001

Top