Powraca serwis informacyjny PISK

Miasto i Gmina Pleszew ponownie uruchamia system powiadamiania smsowego o najważniejszych wydarzeniach społeczno-kulturalnych. W nowej odsłonie powraca Pleszewski Informator Społeczno-Kulturalny, za pomocą którego mieszkańcy Miasta i Gminy Pleszew będą informowani o najważniejszych wydarzeniach.

Aby zapisać się do powiadamiania smsowego, należy wysłać SMS o treści TAK pod nr 882 975 170. Osoby mające problem z wysłaniem SMSa ze swojego telefonu komórkowego mogą zgłosić się do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Pleszewie, gdzie otrzymają pomoc.

Warto pamiętać, że wysłanie SMSa i tym samym zapisanie się do serwisu, oznacza akceptację regulaminu usługi, który dostępny jest TUTAJ. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania powiadomień poprzez wysłanie wiadomości o treści STOP pod nr 882 975 170. Wszystkie informacje zawarte są w regulaminie.