Zdjęcie przedstawia przemawiającą M. Cichy. W tle pracownicy muzeum.

Cichamaryjka w podróży

"Cichamaryjka w podróży. Świat niezdarną ręką zatrzymany... w zachwycie...." to tytuł nowej wystawy, której otwarcie odbyło się w czwartek, 22 września 2022 r. w Muzeum Regionalnym w Pleszewie.

Otwarciu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji za sprawą autorki zdjęć – Marii Cichy, która pokazała efekty swojej fotograficznej pasji i zamiłowania do podróży. Dzięki wystawie można było się przenieść w wiele pięknych miejsc, ale także posmakować i poczuć zapachy podróży. Otwarciu towarzyszył krótki koncert w wykonaniu dwóch uczennic pleszewskiego LO: Niny Jezierskiej i Zosi Łuczak.

Wystawę można oglądać do końca listopada. Zapraszamy!

Cichamaryjka w podróży. Świat niezdarną ręką zatrzymany… w zachwycie….

wystawa

wrzesień – listopad 2022

kurator wystawy: kustosz Witold Hajdasz

Galeria wydarzenia

Więcej na dysku Google

Klikając przycisk „Przejdź do galerii” otworzysz stronę internetową photos.google.com.
Aby wrócić na stronę Muzeum Regionalnego w Pleszewie musisz użyć przycisku „wstecz” przeglądarki (strzałka skierowana w lewo w lewym górnym rogu okna przeglądarki).